Сервіси для навчання

TED

TED (Technology Entertainment Design) - фонд в США, відомий своїми конференціями.

Місія інтелектуальної конференції полягає в поширенні унікальних ідей, вибрані лекції доступні на веб-сайті конференції. Теми лекцій різноманітні: наука, мистецтво, дизайн, політика, культура, бізнес, глобальні проблеми, технології і розваги.

 

5 причин смотреть TED каждый день


Desmos

Desmos - онлайн графічний калькулятор який дозволяє будувати графіки функцій і рівнянь будь-якої складності.


Interneturok

Онлайн-база матеріалів з основних предметів шкільної програми. Інформація на сайті структурована по класах, предметах і темах (урокам). Кожен урок складається з відеолекцій і конспектів. Є також інтерактивні тренажери і тести для закріплення пройденого матеріалу.


Lingualeo

Lingualeo - освітня платформа для вивчення і практики іноземної мови, побудована на ігровій механіці.

 

Користувач починає з проходження тесту на знання мови і заповнює список своїх інтересів. На їх основі Lingualeo становить персональний план навчання.

 

Lingualeo пропонує вивчати мову на цікавих користувачеві матеріалах: аудиокнигах і піснях, відеозаписах або текстах. Серед джерел оригінального тексту і аудіо - виступи на конференціях TED і курси освітнього сайту Coursera, тематичні уроки, публікуються в Evernote-блокноті.


Codeacademy

Codecademy, безперечно, найвідоміший сайт для вивчення програмування. Навчання починається буквально з головної сторінки сайту, де в інтерактивній консолі ви можете дізнатися принцип навчання на цих курсах. Потім можна вибрати одну з мов, в якому ви хочете досягти успіху і почати його освоєння.

 

Codecademy — приложение, которое поможет вам начать программировать


Coursera

Coursera - це такий онлайн-проект в сфері освіти, на якому ВНЗ світової величини (Стенфорд, Уортон, Прінстон) викладають безкоштовні навчальні курси на різні теми. Причому цих тем невимовно багато, починаючи від мистецтва і здоров'я і закінчуючи бізнесом, фізикою і статистикою.

 

Как я учился онлайн, или Почему Coursera лучше университета


Prometheus

«Prometheus» - це український проект онлайн-курсів. У співпраці з викладачами кращих вузів України «Prometheus» створюють і розміщують курси на власній онлайн-платформі і надають безкоштовну можливість університетам і провідним компаніям публікувати курси на цій платформі. Команда відкриває онлайн-доступ до кращих навчальних курсів університетського рівня всім бажаючим в Україні.