Новини


Вітаємо переможців та учасників ІІ (другого) територіального етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з навчального предмета «Інформатика» 2023 - 2024 н. р.

 

Гаркуша Тимур Андрійович, 9А, вчитель Манжос Інна Олександрівна - 1 місце

Симоненко Нікіта Юрійович, 11А, вчитель Манжос Інна Олександрівна - 1 місце

Штапура Анастасія Максимівна, 11А, вчитель Манжос Інна Олександрівна - 2 місце

Жерліцин Арсеній Геннадійович, 11А, вчитель Манжос Інна Олександрівна - 2 місце

Дюрінгер Дмитро Антонович, 8А, вчитель Манжос Інна Олександрівна - 3 місце

Шаблій Орина Олександрівна, 9А, вчитель Манжос Інна Олександрівна - 3 місце

Макогон Анна Олександрівна, 8А, вчитель Манжос Інна Олександрівна - Учасник


Таланти наближають перемогу! Учні ліцею "Перспектива" брали участь у благодійному ярмарку картин, який було проведено фондом "Крила захисників України". Зібрані кошти допомогли придбати автівку для наших захисників.


16 днів проти насилля

Download
Дізнайся про свої права.pdf
Adobe Acrobat Document 689.3 KB
Download
Звернуть увагу асильство.docx
Microsoft Word Document 609.4 KB


Результати МАН 2023

Вітаємо з перемогою у III етапі Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН учня 10Б класу КРАВЧЕНКА Володимира, який посів III призове місце у науковому відділенні екології та аграрних наук!!! 

Учитель КОНОНЕНКО Н.О.!

Хочеться привітати учасників МАН!!!

Ученицю 10Б класу Мрихіну Аліну (вчителька Кононенко Н.О.).

Ученицю 9Б класу Соколову Валерію (вчителька  Кречетова І.В.).

Ученицю 9Б класу Лаврик Антоніну (вчитель Олійник О.М.).

Дякуємо вчителям за виявлення і підтримку обдарованих дітей в ліцеї, залучення їх до науково-дослідницької роботи!

Ліцеїстам бажаємо нових злетів, нових перемог, бажання творити, мріяти й жити на благо України!


Компанія "SEO.UA" – один із лідерів з просування сайтів в інтернеті оголошує про початок конкурсу для учнів українських закладів освіти під назвою: «Ми самі творимо своє майбутнє». Переможець конкурсу отримає стипендію у розмірі 20000 гривень.

У конкурсі можуть взяти участь учні закладів загальної середньої освіти. Конкурсну роботу треба відправити на електронну адресу: scholarship@seo.ua до 17.06.2023 року. В темі листа вказати: «Конкурсна робота». В листі вказати імʼя, прізвище, назву закладу освіти, місто, клас та вказати тему написаної роботи. Конкурсну роботу прикріпити до листа документом Microsoft Word (.doc, .docx) або посиланням на Google Docs з поширеним доступом.

З прикладами статей, оформленням та стилістикою можна ознайомитися в блозі компанії: https://seo.ua/uk/blog. Теми для написання статей вказані на сторінці гранту: https://seo.ua/uk/scholarship .Ліцей "Перспектива" щиро вітає всіх з Великоднем - світлим християнським святом! Сьогодні ліцеїсти і співробітники Перспективи передають смаколики до свята нашим захисникам і бажають, щоб велике свято Христового Воскресіння зайшло до кожного з дарами Миру й Перемоги!

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ

У суботу 8 квітня на базі ЗНУ відбулося нагородження переможців предметної Олімпіади Запорізького національного університету. Була запрошена на нагородження наша ліцеїстка - учениця 10 класу Петрова Софія, яка посіла III місце з української мови та літератури (вчитель Кушнаренко В.О.). 

Софія нагороджена Дипломом та Подякою від ректора ЗНУ Миколи Олександровича Фролова та викладачів філологічного факультету.

Софіє, вітаємо тебе з перемогою! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, вчитися, дізнаватися нове, розвиватися! Успіхів, натхнення, творчих злетів і перемог!


Наші досягнення


НМТ з української мови 2023: корисні поради для підготовки.

 

У межах співпраці академічного ліцею «Перспектива» із Запорізьким національним університетом 15.03.2023 року була проведена зустріч учнів 10,11-их класів із кандидатом педагогічних наук, доцентом, доцентом кафедри української літератури ЗНУ Бакаленко І.М., яка щороку проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу серед випускників міста щодо НМТ. Ліцеїсти отримали корисні ресурси та поради для підготовки до виконання завдань блоку НМТ з української мови. Найголовніше- це теорія та практика! Вірте у власні сили та нехай усе вдається!


Вітаємо переможців 2 туру lll обласного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

 

  18 грудня 2022 року відбувся обласний етап Конкурсу в Запорізькому національному університеті, у якому брали участь 13 ліцеїстів - переможців l туру поціновувачів творчості Кобзаря. Щорічно юнаки та дівчата вшановують творчу спадщину Тараса Григоровича Шевченка, змагаються за звання кращих знавців української мови і літератури. За результатами Конкурсу троє ліцеїстів ЗАЛ «Перспектива» посіли призові місця: 

 

II - Сьомаш Данило - 6 Б клас;

II- Корольова Кристина - 11 В клас. 

Учителька української мови та літератури Пожарська С.М.

III - Душечкіна Аріна - 6В клас.

Учителька української мови та літератури Кушнаренко В.О.

 

Ми пишаємося нашими ліцеїстами і дякуємо їхнім педагогам , які розкрили потенціал вихованців, надихнули молоде покоління на творчість. 

 

Побажаємо перемоги нашим учням на фінальному етапі Конкурсу!Вітаємо наших Переможців всеукраїнських інтелектуальних змагань 2021/2022 навчального року!!!

 

23 листопада на обласному святі «Обдаровані діти - 2022» ліцеїсти академічного ліцею «Перспектива»: Лаврік Антоніна, Кравченко Володимир - переможці на загальнодержавному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України з економіки та екології у 2022 році- були нагороджені Сертифікатами від Запорізької обласної державної адміністрації та від Запорізької обласної ради!!!

Щиро вітаємо юних науковців та їхніх керівників! Нехай ваші наукові відкриття стануть прологом успішної наукової діяльності у майбутньому!

Миру, добра та позитиву!Вдала поїздка на Закарпаття ліцеїстів - учасників МАН!

 

Була організована поїздка на Закарпаття для МАНівців з регіонів, що постраждали від війни та окупації. Захід відбувався з 23.10. по 29.10.2022 року у Сваляві (готельний комплекс Квелле Поляна). Ця поїздка була запропонована ліцеїстам 10 класу ЗАЛ «Перспектива»: Мрихіній Аліні та Кравченко Володимиру, які писали науково-дослідницькі роботи на екологічну тематику разом з учителем біології Кононенко Н.О..За результатами 2021-2022 навчального року діти посіли призові місця на обласному рівні, а Володимир виборов третє місце на загальнодержавному рівні. Батьки допомагали супроводжувати дітей на Закарпаття. Щасливі діти, вчителька, батьки!

Ось що значить педагогіка партнерства в нашому ліцеї!

Хороша мотивація для участі учнів під керівництвом наших педагогів у Малій академії наук України!Запорізький академічний ліцей «Перспектива» Запорізької міської ради долучився до віртуального STEM-марафону «STEM-освіта на варті життя та здоров’я» у межах міського марафону «Досліджуємо світ разом», щоб продемонструвати, як ліцеїсти дотримуються здорового способу життя за будь-яких обставин!08 грудня 2021 р. відбулося урочисте відкриття бібліотеки-медіатеки Запорізького академічного ліцею "Перспектива" Запорізької міської ради.

На урочисте відкриття оновленої, модернізованої бібліотеки-медіатеки було запрошено поважних гостей, які в своїх виступах відзначили велике значення розбудови сучасного простіру ІКТ у ліцеї. Відкрив урочисту частину Васюк А. Г., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. 

.  На відкриття прибули  також Погребняк Юлія Валеріївна,  виконуюча обовязки директора  департаменту освіти  і науки Запорізької міської ради та Перепелиця Наталія Євгенівна, начальник територіального відділу освіти Шевченківського району. Вони побажали працівникам Ліцею і надалі продовжувати курс на впровадження новітніх технологій у основні бібліотечні процеси.

Тепер Медіатека функціонує як бібліотека, яка містить не лише паперовий, а й електронний  контентВона дає можливість користуватися мультимедіа, електронними ЗМІ, інтернетом та сервісом комп’ютерних послуг. Крім того,  це простір, в якому школярі мають можливість провести вільний час, поспілкуватись один з одним, вчитись, отримати консультації,  гратись. У медіатеці  комфортні умови, зручні меблі, наявні книги, комп’ютери.

 Шановні гости  дуже тепло вітали бібліотеку-медіатеку  з відкриттям, відчуваючи турботливе ставлення  працівників ліцею до молодого покоління.
Список ліцеїстів-призерів МАН (обласний етап)

Download
Список учнів МАН - захист обласний етап
Microsoft Word Document 63.5 KB

СПИСОК УЧНІВ ЗБЛ «ПЕРСПЕКТИВА» – ПРИЗЕРІВ ІІІ ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД 2016 - 2017 Н. Р.

Download
Призери_ОблОлимпиадах2016_2017_Перспекти
Microsoft Word Document 131.5 KB

Виставка наших талановитих п'ятикласників

Підсумки участі ліцеїстів у II (районному) турі всеукраїнських олімпіад

Download
РезультатиРайонногоТуруОлiмпiад2016_2017
Microsoft Excel Table 22.0 KB

ІІ (районний) тур всеукраїнських предметних олімпіад

Download
НаказПроУчасть_у_РайонОлiмп2016_2017.doc
Microsoft Word Document 345.5 KB

Новини Бібліотеки

Шкільна бібліотека отримала нові підручники 09.11.2016:

Алгебра 7кл (авт. Мерзляк)

Геометрія 7кл (авт. Мерзляк)

Образотворче мистецтво 7кл

Німецька мова 7кл

Біологія 8кл

Інформатика 8 кл


Подяки