Новини


Вітаємо переможців 2 туру lll обласного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

 

  18 грудня 2022 року відбувся обласний етап Конкурсу в Запорізькому національному університеті, у якому брали участь 13 ліцеїстів - переможців l туру поціновувачів творчості Кобзаря. Щорічно юнаки та дівчата вшановують творчу спадщину Тараса Григоровича Шевченка, змагаються за звання кращих знавців української мови і літератури. За результатами Конкурсу троє ліцеїстів ЗАЛ «Перспектива» посіли призові місця: 

 

II - Сьомаш Данило - 6 Б клас;

II- Корольова Кристина - 11 В клас. 

Учителька української мови та літератури Пожарська С.М.

III - Душечкіна Аріна - 6В клас.

Учителька української мови та літератури Кушнаренко В.О.

 

Ми пишаємося нашими ліцеїстами і дякуємо їхнім педагогам , які розкрили потенціал вихованців, надихнули молоде покоління на творчість. 

 

Побажаємо перемоги нашим учням на фінальному етапі Конкурсу!Вітаємо наших Переможців всеукраїнських інтелектуальних змагань 2021/2022 навчального року!!!

 

23 листопада на обласному святі «Обдаровані діти - 2022» ліцеїсти академічного ліцею «Перспектива»: Лаврік Антоніна, Кравченко Володимир - переможці на загальнодержавному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України з економіки та екології у 2022 році- були нагороджені Сертифікатами від Запорізької обласної державної адміністрації та від Запорізької обласної ради!!!

Щиро вітаємо юних науковців та їхніх керівників! Нехай ваші наукові відкриття стануть прологом успішної наукової діяльності у майбутньому!

Миру, добра та позитиву!Вдала поїздка на Закарпаття ліцеїстів - учасників МАН!

 

Була організована поїздка на Закарпаття для МАНівців з регіонів, що постраждали від війни та окупації. Захід відбувався з 23.10. по 29.10.2022 року у Сваляві (готельний комплекс Квелле Поляна). Ця поїздка була запропонована ліцеїстам 10 класу ЗАЛ «Перспектива»: Мрихіній Аліні та Кравченко Володимиру, які писали науково-дослідницькі роботи на екологічну тематику разом з учителем біології Кононенко Н.О..За результатами 2021-2022 навчального року діти посіли призові місця на обласному рівні, а Володимир виборов третє місце на загальнодержавному рівні. Батьки допомагали супроводжувати дітей на Закарпаття. Щасливі діти, вчителька, батьки!

Ось що значить педагогіка партнерства в нашому ліцеї!

Хороша мотивація для участі учнів під керівництвом наших педагогів у Малій академії наук України!Запорізький академічний ліцей «Перспектива» Запорізької міської ради долучився до віртуального STEM-марафону «STEM-освіта на варті життя та здоров’я» у межах міського марафону «Досліджуємо світ разом», щоб продемонструвати, як ліцеїсти дотримуються здорового способу життя за будь-яких обставин!08 грудня 2021 р. відбулося урочисте відкриття бібліотеки-медіатеки Запорізького академічного ліцею "Перспектива" Запорізької міської ради.

На урочисте відкриття оновленої, модернізованої бібліотеки-медіатеки було запрошено поважних гостей, які в своїх виступах відзначили велике значення розбудови сучасного простіру ІКТ у ліцеї. Відкрив урочисту частину Васюк А. Г., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. 

.  На відкриття прибули  також Погребняк Юлія Валеріївна,  виконуюча обовязки директора  департаменту освіти  і науки Запорізької міської ради та Перепелиця Наталія Євгенівна, начальник територіального відділу освіти Шевченківського району. Вони побажали працівникам Ліцею і надалі продовжувати курс на впровадження новітніх технологій у основні бібліотечні процеси.

Тепер Медіатека функціонує як бібліотека, яка містить не лише паперовий, а й електронний  контентВона дає можливість користуватися мультимедіа, електронними ЗМІ, інтернетом та сервісом комп’ютерних послуг. Крім того,  це простір, в якому школярі мають можливість провести вільний час, поспілкуватись один з одним, вчитись, отримати консультації,  гратись. У медіатеці  комфортні умови, зручні меблі, наявні книги, комп’ютери.

 Шановні гости  дуже тепло вітали бібліотеку-медіатеку  з відкриттям, відчуваючи турботливе ставлення  працівників ліцею до молодого покоління.
Список ліцеїстів-призерів МАН (обласний етап)

Download
Список учнів МАН - захист обласний етап
Microsoft Word Document 63.5 KB

СПИСОК УЧНІВ ЗБЛ «ПЕРСПЕКТИВА» – ПРИЗЕРІВ ІІІ ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД 2016 - 2017 Н. Р.

Download
Призери_ОблОлимпиадах2016_2017_Перспекти
Microsoft Word Document 131.5 KB

Виставка наших талановитих п'ятикласників

Підсумки участі ліцеїстів у II (районному) турі всеукраїнських олімпіад

Download
РезультатиРайонногоТуруОлiмпiад2016_2017
Microsoft Excel Table 22.0 KB

ІІ (районний) тур всеукраїнських предметних олімпіад

Download
НаказПроУчасть_у_РайонОлiмп2016_2017.doc
Microsoft Word Document 345.5 KB

Новини Бібліотеки

Шкільна бібліотека отримала нові підручники 09.11.2016:

Алгебра 7кл (авт. Мерзляк)

Геометрія 7кл (авт. Мерзляк)

Образотворче мистецтво 7кл

Німецька мова 7кл

Біологія 8кл

Інформатика 8 кл


Подяки