Новини


Запорізький академічний ліцей «Перспектива» Запорізької міської ради долучився до віртуального STEM-марафону «STEM-освіта на варті життя та здоров’я» у межах міського марафону «Досліджуємо світ разом», щоб продемонструвати, як ліцеїсти дотримуються здорового способу життя за будь-яких обставин!08 грудня 2021 р. відбулося урочисте відкриття бібліотеки-медіатеки Запорізького академічного ліцею "Перспектива" Запорізької міської ради.

На урочисте відкриття оновленої, модернізованої бібліотеки-медіатеки було запрошено поважних гостей, які в своїх виступах відзначили велике значення розбудови сучасного простіру ІКТ у ліцеї. Відкрив урочисту частину Васюк А. Г., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. 

.  На відкриття прибули  також Погребняк Юлія Валеріївна,  виконуюча обовязки директора  департаменту освіти  і науки Запорізької міської ради та Перепелиця Наталія Євгенівна, начальник територіального відділу освіти Шевченківського району. Вони побажали працівникам Ліцею і надалі продовжувати курс на впровадження новітніх технологій у основні бібліотечні процеси.

Тепер Медіатека функціонує як бібліотека, яка містить не лише паперовий, а й електронний  контентВона дає можливість користуватися мультимедіа, електронними ЗМІ, інтернетом та сервісом комп’ютерних послуг. Крім того,  це простір, в якому школярі мають можливість провести вільний час, поспілкуватись один з одним, вчитись, отримати консультації,  гратись. У медіатеці  комфортні умови, зручні меблі, наявні книги, комп’ютери.

 Шановні гости  дуже тепло вітали бібліотеку-медіатеку  з відкриттям, відчуваючи турботливе ставлення  працівників ліцею до молодого покоління.
Список ліцеїстів-призерів МАН (обласний етап)

Download
Список учнів МАН - захист обласний етап
Microsoft Word Document 63.5 KB

СПИСОК УЧНІВ ЗБЛ «ПЕРСПЕКТИВА» – ПРИЗЕРІВ ІІІ ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД 2016 - 2017 Н. Р.

Download
Призери_ОблОлимпиадах2016_2017_Перспекти
Microsoft Word Document 131.5 KB

ПОЗДРАВЛЯЕМ!!!

 

со II местом  

команду лицея "Перспектива"

по шахматам (спартакиада Шевченковского района)

в составе: 

 

Самило Анастасия – 10-Б класс

Григорян Тимур – 7-В класс

Арсланов Денис – 5-Б класс

Виставка наших талановитих п'ятикласників

Підсумки участі ліцеїстів у II (районному) турі всеукраїнських олімпіад

Download
РезультатиРайонногоТуруОлiмпiад2016_2017
Microsoft Excel Table 22.0 KB

ІІ (районний) тур всеукраїнських предметних олімпіад

Download
НаказПроУчасть_у_РайонОлiмп2016_2017.doc
Microsoft Word Document 345.5 KB

Новини Бібліотеки

Шкільна бібліотека отримала нові підручники 09.11.2016:

Алгебра 7кл (авт. Мерзляк)

Геометрія 7кл (авт. Мерзляк)

Образотворче мистецтво 7кл

Німецька мова 7кл

Біологія 8кл

Інформатика 8 кл


Подяки