Про використання мобільних телефонів

НАКАЗ

від_________  2017 р.                                                                                                                    №______ОД 

 

Про використання мобільних

телефонів під час навчального процесу

в ЗБЛ «Перспектива»

 

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 910 від

07 серпня 2014 року «Про скасування наказу Міністерства освіти і науки України від 24 травня 2007 року № 420», з метою якісного забезпечення організації навчально-виховного процесу, поліпшення організації режиму роботи ліцею, захисту цивільних прав усіх суб’єктів освітнього процесу: ліцеїстів, батьків, педагогів та сприяння підвищенню якості та ефективності одержуваних освітніх послуг, а також гарантії психологічно комфортних умов роботи під час навчально-виховного процесу в ЗБЛ «Перспектива»

 

НАКАЗУЮ:

 

1.         Дозволити використання мобільних телефонів у закладі для забезпечення застосування інформаційно-комунікаційних технологій під час навчально-виховного процесу.

2.         Звернути увагу на заборону використання мобільних телефонів у навчальному закладі без потреби.

3.         Активізувати наступний порядок використання мобільних телефонів під час навчально-виховного процесу  в навчальному закладі:

·               Під час уроків, виховних годин чи позакласних заходів, а також під час перебування в шкільній бібліотеці необхідно вимикати або переводити телефон у режим «без звуку».

·               Під час проведення уроків чи інших заходів мобільний телефон не повинен знаходитися на робочому місці.

·               При порушенні вимоги попереднього пункту, вчитель має право вилучити телефон і повернути його батькам учня.

·               Використовувати телефон для зв’язку або з іншими потребами можна тільки під час перерви.

·               Не залишати без контролю власний мобільний телефон.

·               Відповідальність за збереження мобільних телефонів адміністрація, педагогічний колектив та техперсонал ліцею не несе.

·               У випадку зникнення мобільних телефонів адміністрація та вчителі не вживають жодних заходів щодо їх пошуку.

·               Забороняється фотографувати мобільним телефоном, робити звукові записи або ж знімати ним відео – як під час перерв, уроків так і в позаурочний час без згоди інтерв’юерів.

·               Забороняється використовувати чужі мобільні телефони у власних цілях та повідомляти їх мобільні номери третім особам без дозволу.

4. Класним керівникам довести даний наказ до відома батьків та учнів ліцею.

5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

Директор ЗБЛ «Перспектива»                                                            К.М.Саміло