"Ліцеїст року"

«Ліцеїст року» - найпрестижніший ліцейський конкурс для учнів 10-11-х класів. Конкурс вимагає тривалої підготовки претендентів на звання Ліцеїст року. Учні 10-х і 11-х класів, що представляють свої класні колективи, беруть участь в рекламній кампанії (за тиждень до конкурсу в ліцеї вивішуються плакати учасників), готують «візитівку», відповідають на питання інтелектуального конкурсу, демонструють ораторську майстерність і беруть участь в конкурсі озвучення відеороликів. За результатами всіх конкурсів (оцінки виставляють члени журі) визначається переможець, портрет якого розміщується на Дошці пошани ліцею.

 

Про конкурс «Ліцеїст року --2015» читайте в № 8 за квітень 2015 року газети «Територія ZML», про «ліцеїстів року - 2016» - в № 15 за березень 2016 року.

"Ліцеїст року - 2016"

Претенденти на звання «Ліцеїст року»: Чуприна Валерія (10-В), Айворонская Анастасія (11-В), Куліш Анастасія (11-Б), Зінченко Карина (10-Б), Інам Сергій (11-А) та Ралко Кирило (10-А).

 

    Гідна команда! Кращі з кращих, красиві, розумні, талановиті, які претендують на перемогу в найпрестижнішому конкурсі ліцею «Перспектива»!

 

    Конкурсна програма складається з наступних завдань: "Візитка", інтелектуальний конкурс, ораторську майстерність, озвучка відеоролика + додаткові бали за рекламний плакат.

 

    Переможцем конкурсу "Ліцеїст року - 2016" стає Зінченко Карина, 10-Б клас.