Випускник ліцею 1999 р. Мітєв Юрій загинув 8.06.2023 в бою під Запоріжжям, одному з перших контр наступальних. Вони підірвалися на міні, Юра був важко поранений. Його не довезли до шпиталю.

Він пішов у військкомат в перші дні війни. Йому було наказано чекати, коли його призвуть.   Але вони не знали Юру: він «домовився»! Ще один наш випускник розповів, що Юрко пішов до кабінету, знайшов якісь аргументи , його взяли разом ним.

А до того Юрко «волонтерів» – ще тоді, коли більшість з нас вважала, що війни нема. Він безкоштовно ремонтував автівки з Донбасу, допомагав купувати безліч різних необхідних речей.

А ще він був веселий, балакучий, але розумний і дуже дорослий. Вже у 8-му класі виглядав та діяв, як набагато доросліший за інших. Він підтримував тих, хто слабкіший та менш впевнений. Він виходив на сцену зі власними стендапами . Не завжди вони були шедеврами, але всі сміялися до сліз.

А ще в нашому ліцеї навчався його син. Він дуже пишався татом і хотів бути на нього схожим.

Ми будемо  пам’ятати  Юрія саме таким – завжди усміхненим та готовим підтримати інших. 

25 червня трагічно загинув випускник ліцею «Перспектива» Куліш Михайло. 

 

Михайло був дуже чуйною людиною, завжди допомагав однокласникам та друзям.

Був добрим, відповідальним та доброзичливим. Нещодавно захистив диплом Бакалавра.

У ці буремні роки Михайло робив усе, щоб наблизити нашу Перемогу!

Співчуваємо рідним та близьким Михайла!

 

Ми завжди будемо памʼятати НАШОГО ГЕРОЯ!


Наші вітання!

Шановний Сергію Миколайовичу!

Педагогічний колектив, учні, батьки Запорізького академічного ліцею «Перспектива» щиро вітають Вас з отриманням високого звання - Героя України!

Ця нагорода більш, ніж заслужена. Ви — справжній патріот України! Завдяки Вашій відважній службі наші діти можуть спокійно навчатися і з впевненістю  дивитися в майбутнє!

Знаємо, безпека і захист України для Вас більше, ніж робочі завдання. Це головна цінність, яку Ви з честю захищаєте!

Бажаємо Вам нових досягнень, численних перемог, натхнення та завзяття, професійних успіхів, сил для подальшої боротьби!

 

Слава Україні!


Вічна слава та пам'ять герою!

 

23 березня 2022 року загинув випускник ліцею «Перспектива», старший лейтенант Збройних сил України, учасник російсько-української війни, Харьков Андрій. Загинув, відбиваючи  вороже штурмування  в  Маріуполі. Андрій загинув як мужній чоловік та справжній син українського народу. Ще навчаючись у ліцеї, мав особливу патріотичну позицію та погляди, які багато в чому випереджали час. За проявлений героїзм  був нагороджений орденом "Богдана Хмельницького" III ступеню (2022 року- посмертно)  за особисту мужність і самовіддані дії під час   захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, зразкове виконання службового обов’язку.

 

     Ліцей висловлює найщиріщі співчуття родині та друзям загиблого героя.   

 

     

Герої не вмирають, а продовжують жити в серцях вдячних українців!