Есе

Вітаємо переможців конкурсу есе!!!

З 03.04.2017р. по 27.04.2017р. було проведено учнівське  Інтернет-змагання з предметів суспільно-гуманітарного та природничо-математичного циклів «Інтелектуальний резерв ЗБЛ «Перспектива» (конкурс есе) серед учнів 5-7 класів ліцею. У конкурсі взяло участь 35 учнів: 5 клас –16; 6 клас – 14; 7 клас – 5. Змагання проходило у заочній формі з обов’язковим використанням мережі Інтернет. Під час проведення Інтернет-змагання учням пропонувалося написати твір-роздум у жанрі есе на одну із двох тем, розроблені та надані фахівцями суспільно-гуманітарного та природничо-математичного циклів. Кожен учень мав можливість перевірити відсоток унікальності тексту своєї роботи за програмою «Advego Plagiatus». 

        Під час перевірки твору-есе журі відзначило, що не у всіх роботах була розкрита тема твору; рідко траплялося оригінальне висловлювання; той самий предмет характеризувався лише з одного погляду; у деяких роботах відсутній висновок; порушувалася стилістична єдність; наявні орфографічні, пунктуаційні, лексичні помилки.

         Всім учасникам змагання висловлюємо подяку за участь.

 

        Переможців вітаємо! Відповідно до наказу по ЗБЛ «Перспекива» переможцям конкурсу будуть надані знижки щодо навчання у відповідності до займаних місць. 

Результати конкурсу есе

№ з/п

П.І.П

Клас

Тема

Місце

5 клас – природничо-математичний

1

Лебідь Дмитро Олександрович

5-Г

море

 

2

Сапунов Максим

5-А

море

 

3

Зінченко Анастасія

5-Г

море

II

4

Пономаренко Владислав

5-Г

море

III

5

Давидок Олександр Сергійович

5-Г

море

 

6

Хропач Володимир

5-Г

море

 

7

Золотих Валентин

5-Г

море

I

8

Бадло Анастасія Сергіївна

5-Г

море

III

5 клас – суспільно-гуманітарний

1

Етібарян Манвел Давідович

5-Г

джентльмен

 

2

Ганнам Аміра Мохаммедович

5-В

джентльмен

 

3

Дорофєєв Микита

5-Б

джентльмен

III

4

Клімова Вероніка Сергіївна 

5-Г

джентльмен

 

5

Крючков Дмитро Володимирович

5-Б

джентльмен

II

6

Гривцов Микита

5-Г

джентльмен

 

7

Сарапіна Олександра

5-Г

джентльмен

III

8

Семенцов Іван

5-Б

джентльмен

 

6 клас – суспільно-гуманітарний

1

Пшенична Валерія Антонівна

6-А

кольори слів

I

2

Сидоров Ярослав Денисович

6-А

кольори слів

 

3

Маруніна Анастасія Олександрівна

6-Б

кольори слів

 

4

Позняк Поліни Дмитрівни

6-А

кольори слів

III

5

Вак Андрій Олександрович

6-Б

кольори слів

 

6

Пархоменко Ілля Андрійович

6-Б

кольори слів

II

7

Шемет Таісія Сергіївна 

6-Б

кольори слів

 

8

Вагилевич Софія Ярославівна

6-А

кольори слів

 

9

Проценко Марія   Андріївна                                     

6-Б

кольори слів

 

10

Сарапанюк Дар’я

6-В

кольори слів

 

11

Жарікова Дарина Євгенівна

6-А

кольори слів

III

12

Золотих Валерія                                                       

6-В

кольори слів

III

6 клас – природничо-математичний

1

Іванова Аліна                                      

6-А

закономірності

I

2

Шагуріна Тетяна Денисівна

6-Б

закономірності

III

7 клас – суспільно-гуманітарний

1

Мойсеєнко Софія                                                      

7-Б

середньовіччя

II

2

Ксензов Олександр Сергійович

7-Б

середньовіччя

 

7 клас – природничо-математичний

1

Збрицька Анна

7-В

горобець

 

2

Мойсеєнко Софія                                                      

7-Б

горобець

II

3

Ксензов Олександр Сергійович

7-Б

горобець

 

 

 

 

Оргкомітет Інтернет-змагання